• Hasan Fındık
  • Hasan Fındık 2
  • Burun Estetiği
  • Göğüs Estetiği
  • Liposuction

DETAYLI BİLGİ İÇİN DR. HASAN FINDIK’A ULAŞIN

Bacak Estetiği Bacak Estetiği Bazı bayanlar bacaklarının şeklini beğenmediklerinden dolayı etek bile giymemektedirler. Diz üstü bölge ile diz altı bölge arasında çap olarak kalınlık farkı mevcut ise, her iki bacak arasında kalınlık yada şekil farkı var ise veya bacaklar çarpık bir görünüme sahip ise bacak protezi operasyonu ile bu sıkıntılar giderilebilir.
Burun Estetiği Burun Estetiği Yüzün kendi içerisindeki ideal oran ve açılar burundan kaynaklanan bir nedenle değişmiş ise kişiye daha sert, daha kızgın bir yüz ifadesi vereceği gibi gözlerin ve dudakların güzelliğini de maskeleyebilir. Bu oranları yeniden oluşturmak amacıyla yapılan burun ameliyatlarına burun estetiği operasyonları denir.
Meme Dikleştirme Meme Dikleştirme Meme büyüklüğünü değiştirmeden sadece sarkıklığın giderilmesi ameliyatlarına meme dikleştirme ameliyatı denir. Çok sayıda meme dikleştirme ameliyat tekniği vardır. Bu ameliyatların bir kısmı lokal anestezi altında yapılabilir. Sonuçları mutlu edicidir. Bu ameliyat sonrası memeler diri bir görünüm kazanırlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN DR. HASAN FINDIK’A ULAŞIN

Bağdat Cad. Kazım Özalp Sk. No: 22/8 Kat 4 Kulan Apt. B Blok Şaşkınbakkal-Suadiye-Kadıköy/İstanbul
Tel: (0216) 356 30 30-31 -- Faks: (0216) 356 33 33 -- Whatsapp: 0530 238 16 17
Email : hasanfindik@hasanfindik.com